Zakończenie sezonu grzewczego 2025/2026

Szanowni Państwo,

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Centrum” w Bytomiu uprzejmie informuje, iż w dniu 20.05.2026 r., nastąpi zakończenie sezonu grzewczego 2025/2026